Rapoo- It solutions & Corporate template

04-9952622

צור קשר

mazkirut@kabri.biz

שלח דוא"ל

הגיל הרך

במערכת הגיל הרך בקיבוץ כברי כ- 100 ילדים, החל מגיל 3 חודשים ועד גיל 6, כמחציתם בני כברי והשאר ילדים מישובי הסביבה. במערכת חמישה גנים: בית תינוקות, פעוטון הדר, גנון אורן, גן ניצן (טרום טרום חובה) וגן עופר (טרום חובה וחובה).
שעות הפעילות של בתי הילדים: 07:00-16:00
יום הלימודים כולל שלוש ארוחות (בוקר, צהרים וארוחת ארבע) ומנוחת צהריים.
לחינוך הקיבוצי מספר ערכים אשר לאורם בנוי סדר היום והמבנה של הגנים:
צרכי הילד וההורה חיבור לטבע ולקהילה: מתבטא בטיול יומי ברחבי המשק וענפיו, פעילויות משותפות עם ותיקי כברי, חיבור לגלריות ולאמנות, השתתפות בחגי המשק ועוד...
חצר גרוטאות: מאפשרת הפעלת כל החושים, פיתוח המשחק והדמיון ושימוש במירב המיומנויות של כל ילד.

טלפקס 04-9952728

gilrach@cabri.org.il
חינוך משלים


בכברי פועלת מערכת של "חינוך משלים" שמטרתו 'להשלים' את הפעילויות לילדים אחרי שעות בית הספר. המערכת היא מכיתה א' ועד כיתה י"ב ומחולקת לארבעה מרכזים חברתיים: מרכזון (כיתות א'-ג'), מרכז (ד'-ו'), מרח"ב (ז'-ט') ושכבת נעורים (י'-י"ב) והיא כוללת כ-120 ילדים ונערים.
המדריכים של הקבוצות השונות קולטים את הילדים אחרי סגירת בית הספר ומבלים איתם את השעות הבאות, כל מרכז חברתי לפי צרכי הילדים/הנערים.
בנוסף לפעילויות היומיומיות מתקיימת מערכת של חוגים שפועלים כל השנה, כמו כן הילדים והנערים משולבים בפעילות המועצה האזורית מטה-אשר ופעילות תנועת הנוער של בני המושבים.
בחגים וחופשות ישנה פעילות מלאה לאורך כל היום, לרבות יציאות מכברי לפעילויות באזור, טיולים, בילויים וכד'.
מי שנמצאים במערכת 'החינוך המשלים' הם ילדי כברי, ילדי התושבים בקיבוץ, ילדים הלומדים במערכות החינוך של כברי (בי"ס יסודי מעיינות, בי"ס חטיבת ביניים מנור כברי ובי"ס תיכון מנור כברי). המערכת גם פתוחה לקלוט ילדים מהאזור שישתתפו באופן קבוע ורציף בפעילות.

לפרטים נוספים נשמח אם תפנו אלינו:
04-9952629
052-8011495


edumgr@cabri.org.il
בית ספר יסודי - מעיינות


בית הספר היסודי "מעיינות" שוכן בקיבוץ כברי בגליל המערבי. בית הספר נוסד ב – 1989 ומונה כ-350 תלמידים המגיעים אליו מישובי האזור כולו: יחיעם, געתון, כברי, בית העמק, כליל, אילון, אדמית ועוד. בית ספר "מעיינות" שואף להוות משכן לסובלנות כלפי היחיד וכלפי הסובב אותו, תוך שהוא מתווה מסגרות התנהגות ועבודה.
החינוך בבית ספר מעיינות חותר לטפח את אישיותם של תלמידיו בדרכים ההולמות כל אחד מתלמידיו.
בית הספר רואה בצוות המורים ובתלמידים שותפים באחריות לעשייה החינוכית ולהשגת המטרות הלימודיות והחברתיות.קישור לאתר בית הספר

   
   
 בית ספר חטיבת ביניים - כברי מנור


חטיבת הביניים מנור-כברי נמצאת בקיבוץ אילון. בבית הספר שש כיתות חינוך
רגיל וכיתת חינוך מיוחד. סה"כ כ- 200 תלמידים.
אוכלוסיית התלמידים הטרוגנית מאוד ומגיעה ממקומות יישוב רבים ושונים: ערים, ישובים קהילתיים, ערי פיתוח וילדי צד"ל. הצוות מונה כ- 35 מורים. צוות המורים בחט"ב מנור-כברי פיתח מודל ארגוני וחינוכי אשר מציע שינוי בארגון הלמידה. מודל ייחודי זה מבוסס על תיאוריות חינוכיות חדשניות ובעיקר על הגישה הקונסטרוקטיביסטית בחינוך ונקרא 'אשכולות תרבות'. על פעלים אלו הוענקו לבית הספר הפרסים הבאים:
פרס יד ושם לתוכניות מצטיינות העוסקות בהנחלת זיכרון השואה.
תעודת הוקרה מטעם משרד החינוך לתוכניות מצטיינות בתחום מורשת ותרבות ישראל לשנת תשס"ו.
פרס המורה לאנגלית הוענק לנעמי גפן רכזת המקצוע כהוקרה על פיתוח אשכול האנגלית.
בבית הספר מתקיימת גם פעילות חברתית בלתי פורמלית, מחויבות אישית של התלמידים למעורבות בקהילה ומועדונית אחרי שעות הלימודים שבה חוגי עניין ועזרה לימודית.

טל 9858167 -04
פקס 9807323 -04

קישור לאתר בית הספר

hb-manor-eln-s@kishurim.k12.il


בית ספר חטיבה עליונה - מנור כברי

בית הספר התיכון 'מנור-כברי' ממוקם בקיבוץ כברי ומהווה חלק מקהילתו. הנוף היפה הנשקף ובית הספר והגינון המושקע יוצרים אווירה רגועה ומשרים שלווה על התלמידים והצוות.
צוות בית הספר מקצועי, אכפתי ומחויב, ורואה בעבודתו שליחות.
בבית הספר שילוב של לימודי מדעים ואמנויות. במגמות האמנות התלמידים באים לידי ביטוי אישי בפיסול או בציור, בהצגות, בבימוי, ביצירת סרטים, בקונצרטים ובמחול. בד בבד הוא מאפשר לתלמידים ללמוד פיסיקה, מתמטיקה, ביולוגיה ומדעי המחשב ברמה גבוהה.
שיתוף מעבר לתחומי בית הספר אנו מקיימים עם בי"ס "גליל מערבי" ועם בי"ס "השלום" בשייח דנון.
כמו כן אנו שותפים לבתי הספר "אופק" ו"סולם צור" במגמות הלימוד.
אנו פעילים חברתית בתחום בית הספר ומעמיקים את הקשר שלנו לקהילה באמצעות "מחויבות אישית". אתר האינטרנט של בית הספר מהווה מקור ידע ומידע לשימושם של התלמידים, ההורים וצוות בית הספר. ניתן להשיג אותנו:

טלפון: 04-9952745
פקס: 04-9952744

קישור לאתר בית הספר

info@manorcabri.org.il

מערכת הצבעות דיגיטליות הצבעה דיגיטלית אתר לקיבוץ קריאות שירות קריאות שירות יישוב רותם